MISJA 'MALEC' !

Już w Sobote 9 maja o godzinie 17.00 Przeciszovia podejmie na własnym stadionie Zgode Malec.

Mecz stosunkowo ważny jak każdy inny jednak warto zaznaczyć,że w rundzie jesiennej zremisowaliśmy z ta drużyna na wyjeździe 1:1. Wówczas bramke na 1:0 dla Przeciszowa zdobyl Krystian Bartuś ,który głową po rzucie rożnym umieścił piłke w siatce.Gospodarze odpowiedzieli natomiast bramka Michała Wróblewskiego 5 minut przed końcem spotkania i mecz zakończył  się pechowym dla Nas remisem.
Dlugo po zakończeniu spotkania w  ekipie prowadzonej przez Krzysztofa Barcika było widać ogromną sportową złość i niedosyt z powodu wymknięcia się w końcówce pełnej puli.Wtedy było blisko wywalczenia 3 punktów,ale prawdziwa okazja na rewanż i udowodnienie czegoś rywalowi nadchodzi już teraz !

Po 15 kolejkach Oświęcimskiej A-Klasy Przeciszovia zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 19 pkt strzelając przy tym 30 bramek - tracąc 28. Nasz rywal z Malca klasyfikuje sie na 9 pozycji z 14 pkt i bilansem bramkowym 20-32.
Zgoda w poprzedniej kolejce uległa Witkowicom 2:3 na własnym terenie ,a zespół z Przeciszowa pokonał w Grojcu miejscową Solavie również 3:2.

W Przeciszovii z każdym dniem tworzy się powoli kolektyw zbudowany z mieszanki doświadczonych zawodników oraz miejscowej młodzieży,która udowadnia ,ze ma charakter i bierze na siebie odpowiedzialność za wygrywanie.
Jak to będzie wyglądało jeśli chodzi o wyniki ? To na pewno zweryfikuje najbliższe kilka tygodni oraz każdy kolejny mecz
Do tej pory najlepszym strzelcem Przeciszovii jest Krystian Bartuś z 11 trafieniami ,
Na drugim miejscu plasuje się Michał Tobik z 7 golami,a za nimi Adrian Pawela,który dołożył do tej pory 4 bramki.
Miejmy nadzieje,że w tym meczu każdy da z siebie jak najwięcej i powalczymy o zwycięstwo .. dla drużyny,dla klubu i dla wszystkich kibiców ,którzy nas wspierają .

Serdecznie zapraszamy !