Misja zakończona sukcesem . Przeciszovia 4:0 Malec !

PRZECISZOVIA PRZECISZÓW 4:0 (2:0) ZGODA MALEC

Drugi raz w tym roku Przeciszovia miała okazje zaprezentować się przed własną publicznością.
Pogoda w miare dopisała,a kibice którzy zdecydowali się przyjść na mecz mogli oglądać przemianę Przeciszowian...
Z bezradnego zespołu który wyszedł na drugą połowe meczu z Rajskiem przeobrazili się w dobrze wyglądający i walczący kolektyw.

Skład Przeciszovii : Kamil Antecki - Bartosz Hutny ,Krzysztof Mycyk (17'min Piotr Tobiczyk) ,Tomasz Dzidecki , Tymoteusz Niedziela - Łukasz Lasek (75' min Dawid Świerguła),Adrian Pawela, Michał Tobik , Grzegorz Błaszak(68' min Adrian Kukuła ), Łukasz Matla (63' min Mariusz Michałek) -Krystian Bartuś

Oraz : Wojciech Maca,Grzegorz Samek,Andrzej Kozłowski

Bramki :
1:0 Łukasz Lasek 5'
2:0 Tomasz Dzidecki 45 '
3:0 Krystian Bartuś 60'
4:0 Mariusz Michałek 75'

Od początku meczu goście grali niezdecydowanie w obronie popełniając błędy taktyczne w ustawieniu co szybko wykorzystali gospodarze.Już w 5 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony Bartosza Hutnego ,błąd obrońcy wykorzystał Łukasz Lasek ,który przyjął piłkę w polu karnym i pewnym strzałem pokonał aktywnie broniącego w tym meczu Krzysztofa Jekiełka.Po kwadransie gry boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Krzysztof Mycyk i jest to niestety kolejna kontuzja po Wieslawie Nowaku.Mamy nadzieje,ze popularny 'Mycor' wróci szybko do zdrowia i wznowi treningi.
Wracając do boiskowych wydarzeń można stwierdzić,ze optyczną przewage miała Przeciszovia.Szanse na podwyższenie prowadzenia miał Tobik ,którego strzał z lini wybił obrońca.Gdy wydawało sie ,że takim wynikiem skończy się pierwsza odsłona gry to po rzucie wolnym wykonywanym przez Matle ,Tomasz Dzidecki sprytnie uprzedził golkipera gości i strzelił bramke na 2:0. Sedzia po tym golu nie wznowił gry i piłkarze udali się do szatni.

W drugiej części spotkania obraz gry sie nie zmienił. Przeciszovia miała przewage ,a Zgoda próbowała coś ugrać za sprawą Krzysztofa Drebszoka ,który dwoił się i troił w środku pomocy jednak nie przynosiło to korzyści dla drużyny gości.
Po kwadransie drugiej odsłony wszystko już było jasne . Kapitalna akcja Łukasza Laska prawą strona boiska ,wyłożenie piłki do Krystiana Bartusia i 3:0 dla Przeciszowa.Nasz najlepszy snajper (12 bramka w tym sezonie) przyzwyczaił nas ,że nie marnuje takich sytuacji. Po tym golu z zawodników Malca zeszło chyba powietrze oraz rozluźniły sie ich szeregi obronne ,w które coraz pewniej wjeżdżali podopieczni Krzysztofa Barcika. Jedną z prostopadłych piłek za obrońców przejął wprowadzony na boisko Mariusz Michałek i po kapitalnym przyjęciu piłki nie miał problemów z pokonaniem interweniującego Jekiełka. Było jeszcze kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramek jednak wynik do końca meczu już sie nie zmienił i zwyciężyliśmy pewnie 4:0 .

Wygrana cieszy tym bardziej,że w tym roku bilans Przeciszovii wynosi 3 zwycięstwa 1 remis i 1 porażka. 13 strzelonych bramek i 7 straconych.W następnym spotkaniu czeka nas wyjazd do Gierałtowic gdzie zmierzymy się z tamtejszym Pogórzem. Mecz odbędzie się w niedziele 17. maja prawdopodobnie o godzinie 11.W przypadku zmian poinformujemy o tym na naszej stronie.