Już w sobote 23 Maja! Przeciszovia Przeciszów - LKS Bobrek !

Już w sobote 23 Maja!  Przeciszovia Przeciszów - LKS Bobrek !

VS

W sobote 23 maja o godzinie 17.00 Przeciszovia podejmie lidera oświęcimskiej A-klasy LKS Bobrek.

W ostatniej kolejce Przeciszovia zremisowała bezbramkowo w Gierałtowicach ,a Bobrek rozgromił u siebie osłabione Witkowice 10-1 .

Po 17 kolejkach Przeciszovia nadal zajmuje 7 miejsce z 23 punktami i stosunkiem bramkowym 34-28 ,natomiast drużyna Marcina Barciaka plasuje się na 1 miejscu gromadząc na swoim koncie 45 punktów z bilansem bramkowym  61-18. Najskuteczniejszym zawodnikiem gości ,a zarazem ligi jest Przemysław Janik ,który do tej pory strzelił 21 bramek.Warto również zaznaczyć ,że zespół z Bobrka dotychczas wygrał 14 spotkań 3 zremisował i nie doznał jeszcze goryczy porażki w tym sezonie.
Jednak jak wiadomo każda seria musi się kiedyś skończyć ,a czy nastąpi to w Przeciszowie ?  Dowiemy się już wkrótce.
Warto wesprzeć naszą drużyne przyjść na mecz i na własne oczy zobaczyć ten ciekawie zapowiadający się pojedynek.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !!